OXYBRAZJA TWARZ + SZYJA + DEKOLT                                              PROMOCJA - 150  zł

Oxybrazja jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie, o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.


OCZYSZCZANIE WODOROWE + INFUZJA TLENOWA                          PROMOCJA - 250  zł

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Następnie infuzją tlenową wprowadzamy ampułkę z kwasem hialuranowym, peptydami i olejem arganowym. Skóra po zabiegu jest idealnie oczyszczona, nawilżona i rozjaśniona.


LIFTING I LAMINACJA RZĘS                                                                   PROMOCJA - 120  zł

Zabieg polega na trwałym i naturalnym podkręceniu oraz odżywieniu rzęs. Po zabiegu rzęsy są pogrubione, uniesione i nasady przez co wydają się być maksymalnie wydłużone, a ich kondycja poprawiona.