LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH
Rozszerzone naczynka to problem wielu kobiet oraz mężczyzn niezależnie od wieku. Na ich powstawanie mają wpływ czynniki zewnętrzne oraz wrodzone tendencje. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi– hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które w procesach metabolicznych jest usuwane z organizmu.
 
USUWANIE PRZEBARWIEŃ
W przypadku likwidacji przebarwień medycyna estetyczna oferuje wiele metod, a wybranie odpowiedniej kuracji zależy od ilości, umiejscowienia, a także od głębokości przebarwień, co można ocenić po zbadaniu skóry. Zabiegi mające na celu likwidację przebarwień: laseroterapia -światło lasera podgrzewa komórki zawierające barwnik melaninę powodując ich zniszczenie. Najlepsze efekty uzyskujemy w leczeniu: piegów, plam soczewicowatych, przebarwień polekowych i po słonecznych, ostudy.
 
DEPILACJA LASEROWA - BTL LINSCAN
Depilacja laserowa jest zabiegiem trwałego usunięcia owłosienia z każdego obszaru ciała. To obecnie najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianych włosów. W porównaniu do innych metod, przewaga epilacji laserowej nad innymi metodami jest ogromna. Zapewnia bowiem najlepsze rezultaty i najwyższą efektywność.

LASER FRAKCYJNY - EMERGE PALOMAR

 

IPL + RF FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie to przełomowe osiągnięcie w medycynie estetycznej. Jest to zabieg polegający na odmłodzeniu przy użyciu światła lasera. Używane do tego celu światło lasera ma odpowiednią długość fali, która pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych, dzięki czemu jakość skóry ulega znacznej poprawie. Światło emitowane przez urządzenie usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca lub chorób skóry. Światło lasera usuwa zmarszczki oraz wpływa na poprawę elastyczności i sprężystości skóry.

 

LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU